To jest Charlie - berneński pies pasterski.

Łagodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Szczególnie wobec dzieci - ostrożny, cierpliwy i opiekuńczy.
Szata: włos długi, błyszczący, prosty lub lekko sfalowany.
Charlie uwielbia ruch i przestrzeń: wysoką trawę, śnieg i wodę.
Kiedyś - rasa pracująca. Dzisiaj - pies rodzinny. Wymagający częstej, ale delikatnej pielęgnacji.
Naturalnej pielęgnacji.

0-silicones
animal-cruelty-free
vegan
100-natural

Nasza filozofia

Dowiedz się więcej o filozofii naszych produktów. Poznaj nasze potrzeby, idee oraz rozwiązania. Dlaczego nie idziemy na kompromisy i dlaczego inspiruje nas tradycja? Poznaj długą listę składników, których nie używamy.

Aktualności i nowości

Smiling Hipster Girl with her Dog and Bike in the City. Toned and Filtered Photo with Bokeh and Copy Space. Urban Youth Lifestyle Concept.

Obsługa paczkomatów InPost

Obsługujemy paczkomaty InPost! Cena wysyłki do dowolnego paczkomatu to 8,99 zł. Cena obowiązuje przy zamówieniach w naszym sklepie internetowym (sklep.icharlie.pl), zarówno dla paczek opłaconych z góry, jak i paczek za pobraniem.

Charlie i Niuchacz

Test i recenzja naszych szamponów na niuchacz.com

Już jest – pierwszy test i recenzja naszych szamponów! Niuchacz testował wszystkie trzy szampony – w dwóch sytuacjach: podczas zwykłej kąpieli w domu oraz nad morzem! Dlaczego test nad morzem? Niuchacz nie przepada za kąpielami. Oczywiście – nie odpuści sobie pływania w morskiej wodzie czy w jeziorze, ale pielęgnacyjna kąpiel pod prysznicem była zawsze przykrym obowiązkiem, pomimo, […]

charli sposoby na upaly 02

10 wskazówek jak pomóc czworonogom przetrwać upał

Na najbliższy weekend zapowiadane są rekordowe temperatury. Charlie radzi, jak przetrwać te ciężkie chwile, w 10 prostych wskazówkach. 1. Spacer i ćwiczenia z psem – wcześnie rano lub późno w nocy. Wczesny poranek i wieczór to jedyne pory upalnego dnia, podczas których 2. Buty dla psa? Tak, to działa! Mieszkając w mieście nie sposób ominąć […]

Zobacz więcej aktualności
golden retriever puppy is taking a shower at home