0

Your cart

o nas

potrzeba

Charlie – berneński pies pasterski. Uwielbia przestrzeń, wysoką trawę, śnieg i wodę. Kiedyś – rasa pracująca. Dzisiaj – pies rodzinny. Wymagający częstej, ale delikatnej pielęgnacji. Naturalnej pielęgnacji.

idea

Potrzebujemy zdrowia, piękna i bezpieczeństwa. Mając na uwadze siebie, ale i cały otaczający nas świat, częściej sięgamy po produkty naturalne, ekologiczne, zdrowe. A my jesteśmy przekonani, że nasi najwierniejsi przyjaciele, najlepsi towarzysze, nasze “dzieci” – też na to zasługują.

bez kompromisów

Nie idziemy na skróty. Nie brakuje nam także cierpliwości i pokory. Staranie dobraliśmy dostawców, skrupulatnie pracowaliśmy nad recepturami, wnikliwie analizowaliśmy sugestie specjalistów. Dzięki temu oddajemy w Wasze ręce produkt, którego po prostu sami chcemy używać.

inspiracja i tradycja

Inspiruje nas tradycja. Nasze babcie i prababcie wykorzystywały siły drzemiące w naturze: w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach. My też je wykorzystujemy – łącząc ze współczesną wiedzą i technologią.

nie używamy

Nasze kosmetyki dla psów nie zawierają szkodliwych, uczulających, chemicznych składników. Dzięki miesiącom wytężonej pracy udało nam się zaprojektować i stworzyć produkt, który nie zawiera: SLS/SLES/ALS, parabenów, donorów, formaldehydu, silikonów, TEA/MEA/DEA, sztucznych barwników, sztucznych zapachów, sztucznych konserwantów, glutenu, surowców odzwierzęcych, ftalanów, surowców petrochemicznych.